STONE PROTECT - OCHRANNÉ AUTOFÓLIE V POPRADE

Fólie S - NANO CarShield

 

„Neviditeľná ochrana laku karosérie“ a nová možnosť kompletného celoprevleku - potiahnuť celu karosériu vozidla „transparentným obalom“ s vysokým leskom a odolnosťou...

 

Popis a inštalácia ochrannej autofólie S - NANO CarShield v Poprade:

Autofólie Poprad

S – NANO CarShield je ideálna hladká, uretanová, transparentná autofólia s Ultra vysokým leskom ktorá dokonale ochráni exponované časti Vášho vozidla proti odlietajúcim kamienkom a štrku od iných vozidiel. Účinné tak zabraňuje poškrabaniu laku hran dverí a nárazníka pri parkovaní a drobných kolíziách. Nová jednovrstvá autofólia S - NANO CarShield umožňuje tiež kompletné potiahnutie – PREVLEK CELEJ KAROSERIE a tým zaistí Vášmu automobilu požadovanú ochranu laku po dobu 5 – 6 rokov.

 

Autofólie Poprad

 

Prítomnosť autofólie Carshield nedá takmer rozoznať a tak nijak neobmedzuje farebný odtieň laku karosérie. Fólie možno po čase ľahko odstrániť bez zostatku lepidla na karosérii, lak pod ňou je ako nový a bez farebných zmien. Hladký a lesklý povrch autofólie S – NANOCarShield je veľmi odolný lietajúcemu hmyzu, chemikáliám, oleju, smogu a grafiti-vandalizmu. Nainštalovaná fólia zároveň zabraňuje vzniku korózie karosérie na ochránených miestach.

 

Použitie autofólie :

 

 

Ochranné autofólie Poprad

Autofólie S – NANO CarShield sa inštaluje nielen ako kompletný celoprevlek ale tiež na kapoty, nárazníky, prahy, blatníky, hrany dverí, hmlovky, predné a zadné svetlá, spätné zrkadlá, masky chladiča, mračitka a spojlery. Ďalej okolo zámkov, kľučky otvárania dverí, pod nástavby karosérie, pod strešné nosiče a na motorky...

Odolnosť tejto autofólie proti oderu nachádza stále viac uplatnenie u stavebných a lesných strojov, nákladných automobilov, kamiónov – ochrana potiahnutia celej  kabíny, ochrana všetkých druhov reflektorov, motorové skútre a štvorkolky. Možnosť obstarať celu karosériu vozidla “transparentným obalom“ je posledná novinka, ktorá je veľmi obľúbená u OffRoadov, športových a závodných špeciálov vo všetkých motoristických odvetviach.

 

Autofólie S-NANO CarShield používame ako povrchovú ochranu karosérie u vozidiel s inštalovanou 3D Wrap metalickou alebo ultrametalickou VWS fólii. CarShield touto nainštalovanou fóliou ochráni a dá konečný ultralesk a zvlášť u ultrametalických fólií zvýrazni ich hĺbku. Nahradzuje tzv. Clear lak ktorý je nutný pre konečnu povrchovú úpravu striekaných metalických farieb.

Fólie S-NANO CarShield sa štandardne dodáva v šírke 60cm a 122cm a v hrúbke 100 – 250 micrónov

 

 

UPOZORNENIE

Autofólie

 S-CarShield nie je nástrek ale autofólia. Je nutbrať na vedomie, že po inštalácii  sú minimálne poznať prechodové hrany a spoje. Tento materiál má určitú hranicu tvárnosti (elastičnost), ktorú nejde prekročiť a ktorá je limitovaná tvarom a zaoblením karosérie.

 

Ošetrovanie a ochrana autofólie S-NANO CarShield:

Podľa doporučení výrobcu je nutné nainštalovanú fóliu Carshield minimálne 2x - 3x ročne ošetriť prípravkom LEATHER + VINIL RESTORER a dokonale vyleštiť, až získa fólia pôvodní lesk ako lak karosérie. Tento výrobok je možné zakúpiť u nás vo firme priamo pri inštalácii, alebo zaslať na dobierku a je podmienkou našej záruky na inštalovanú fó­liu!